کیپو

مرجع تخصصی صنعت پوشاک، کیف و کفش

تولیدات  خدمات ملزومات تجهیزات استخدام

دسته بندی آگهی های کیپو

معرفی کیپو

کیپــو پلتفرم تخصصی پوشاک، کیف و کفش است که امکان معرفی و بازاریابی محصولات، خدمات و درج آگهی نیازمندیهای شغلی را در یک فضای حرفه‌ای و جذاب برای مشاغل این صنعت، ایجاد نموده و فرصت جذب مشتری را فراهم میسازد. چرا که ؛

  1. تخصصی است و دسترسی یکجا به فروشندگان، امکان بررسی و خرید راحتتر برای خریداران جذابیت ویژه ای دارد.
  2. ارتباط خریدار و فروشنده بی واسطه است.
  3. بازدیدها هدفمند و بر اساس نیاز واقعی خریدار انجام میشود.
  4. به آسانی و بدون محدودیت قابل دسترسی است.

پلتفرم کیپو، به تمامی فعالان در بخشهای تولید و پخش عمده، بوتیک و مزون، مواد اولیه و ملزومات، خدمات تکمیلی تولید، ماشین آلات و تجهیزات کمک می‌کند تا جهت حفظ و توسعه کسب و کار خود با استفاده از آن، مشکلات بازاریابی و جذب مشتری را رفع نمایند. همچنین ویژگیهای این پلتفرم امکانات لازم را نیز در اختیار کاربر قرار میدهد:

  • صفحه پروفایل (فروشگاه) اختصاصی با نام برند، لوگو، شرح فعالیت، اطلاعات تماس و نمایش محصولات.
  • قابلیت اشتراک گذاری و دعوت از مشتریان جهت بازدید محصولات جدید.
  • امکان درج لینک اتصال به فروشگاه آنلاین.
  • قابلیت ایجاد تمایزهای ویژه برای جذب بازدیدها بیشتر.
  • امکان فروش با روش پرداخت امن. (بزودی)

( کیپو : مخفف برگرفته از کیف کفش پوشاک )

با ما همراه باشید.

بخش پشتیبانی کیپو ضمن ارائه راهنمایی های لازم به منظور درج آگهی و بازدهی بیشتر، جهت هرگونه کمک و پشتیبانی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات می باشد.​

پلتفرم کیپو با هدف توسعه معاملات و رونق هر چه بیشتر بازار صنعت پوشاک، کیف و کفش از طریق ایجاد فرصتهای بازاریابی و اطلاع رسانی گسترده و ارزان قیمت بنا شده است، لذا حمایت از فعالان این صنعت رسالت اصلی کیپو می‌باشد.

با معرفی کیپو به همکاران خود در رونق هرچه بیشتر بازار سهیم باشید. همچنین خواهشمندیم با درج نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان ما را در جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات هرچه بهتر یاری فرمایید.

مجری و صاحب امتیاز

اجرا و پشتیبانی پلتفرم کیپو توسط کانون آگهی و تبلیغات طراحان انگاره هنری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است. حق امتیاز آن در اختیار این کانون بوده و دارای نماد اعتماد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می‌باشد.

می‌خواهید با کیپو بیشتر آشنا شوید؟