کیپو

مرجع تخصصی صنعت پوشاک، کیف و کفش

تولیدات  خدمات ملزومات تجهیزات استخدام

دسته بندی آگهی های کیپو

معرفی کیپو

کیپــو پلتفرم تخصصی پوشاک، کیف و کفش است که امکان معرفی و بازاریابی محصولات، خدمات و درج آگهی نیازمندیهای شغلی را در یک فضای حرفه‌ای و جذاب برای مشاغل این صنعت، ایجاد نموده و فرصت جذب مشتری را فراهم میسازد. چرا که ؛

  1 ) تخصصی است و برای خریداران دسترسی یکجا به فروشندگان، امکان بررسی و خرید راحتتر جذابیت ویژه‌ای دارد.

  2 ) ارتباط خریدار و فروشنده بی واسطه است.

  3 ) بازدیدها هدفمند و بر اساس نیاز واقعی خریدار انجام میشود.

  4 ) به آسانی و بدون محدودیت قابل دسترسی است.

تمامی فعالان در بخشهای مختلف این صنعت می‌توانند برند، محصولات و یا خدمات خود را از این طریق معرفی نمایند تا در هنگام جستجو و خرید در دسترس و معرض دید مشتریان باشند. ویژگیهای این پلتفرم تمام امکانات لازم را در اختیار کاربران قرار میدهد:

 • صفحه پروفایل (فروشگاه) اختصاصی با نام برند، لوگو، شرح فعالیت، اطلاعات تماس و نمایش محصولات.

 • قابلیت اشتراک گذاری و دعوت از مشتریان جهت بازدید محصولات جدید.

 • امکان درج لینک اتصال به فروشگاه آنلاین.

 • قابلیت ایجاد تمایزهای ویژه برای جذب بازدیدها بیشتر.

 • امکان فروش با روش پرداخت امن. (بزودی)

 

پلتفرم کیپو با هدف رونق هر چه بیشتر بازار و افزایش تعاملات فعالان این صنعت با مشتریان ایجاد شده است تا با ارائه یک ابزار حرفه‌ای آنلاین ضمن رفع مشکلات، هم فرصت بازاریابی برای جذب مشتریان بیشتر را فراهم کند و هم ارتباطات تجاری بین همکاران را آسانتر سازد.
این پلتفرم به عنوان یک شبکه بازار آنلاین موجب کاهش قابل توجهی در هزینه‌های بازاریابی و سرعت عمل بیشتر در جذب مشتری و همچنین حذف واسطه ها خواهد بود. همه این عوامل می‌توانند در کاهش قیمت محصول و افزایش قدرت خرید مصرف کننده بسیار موثر باشند و موجب رونق بیشتری در بازار شوند.

( کیپو : مخفف برگرفته از کیف کفش پوشاک )

با ما همراه باشید.

بخش پشتیبانی کیپو ضمن ارائه راهنمایی‌های لازم برای درج اطلاعات و بازدهی بیشتر، جهت هرگونه کمک و پشتیبانی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات می‌باشد.​

پلتفرم کیپو با هدف توسعه معاملات و رونق بازار صنعت پوشاک، کیف و کفش بنا شده است، لذا حمایت از فعالان این صنعت رسالت اصلی آن می‌باشد. با معرفی کیپو به همکاران خود در رونق هرچه بیشتر بازار سهیم باشید.

خواهشمندیم با درج نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان ما را در جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات هرچه بهتر یاری فرمایید.

مجری و صاحب امتیاز

اجرا و پشتیبانی پلتفرم کیپو توسط کانون آگهی و تبلیغات طراحان انگاره هنری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است. حق امتیاز آن در اختیار این کانون بوده و دارای نماد اعتماد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می‌باشد.

می‌خواهید با کیپو بیشتر آشنا شوید؟