مرجع تخصصی صنعت پوشاک، کیف و کفش

تولیدات  خدمات ملزومات تجهیزات استخدام

دسته بندی آگهی های کیپو

معرفی کیپو

کیپــو؛ پلتفرم تخصصی بازاریابی، تبلیغات و نیازمندیهای صنعت پوشاک، کیف و کفش است که امکان معرفی محصولات، خدمات و درج آگهی نیازمندیهای شغلی را در یک فضای حرفه‌ای و جذاب فراهم می‌سازد. تمامی فعالان در بخشهای تولید و فروش عمده تولیدات، مواد اولیه و ملزومات، خدمات تکمیلی تولید، ماشین آلات و تجهیزات، بوتیک و مزون میتوانند از این خدمت در جهت پیشرفت و توسعه کسب و کار خود استفاده نمایند. ( کیپو : مخفف برگرفته از کیف کفش پوشاک )

و چرا کیپو ؟

🔹 بازدیدکنندگان واقعی و هدفمند.

🔹 صفحه فروشگاه و پروفایل اختصاصی.

🔹 امکان ارسال لینک پروفایل و محصول.

🔹 امکان ارسال پیامک انبوه به بازارهای هدف.

🔹 قابلیت درج لینک اتصال به فروشگاه آنلاین.

🔹 امکان فروش با پرداخت آنلاین. (بزودی)

🔹 قابلیت ایجاد تمایز و جذب بازدیدها بیشتر.

🔹 عدم وجود هرگونه آگهی متفرقه.

🔹 دسترسی آسان از طریق سایت و اپلیکیشن.

با ما همراه باشید.

بخش پشتیبانی کیپو ضمن ارائه راهنمایی های لازم به منظور درج آگهی و بازدهی بیشتر، جهت هرگونه کمک و پشتیبانی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات می باشد.​

پلتفرم کیپو با هدف توسعه معاملات و رونق هر چه بیشتر بازار صنعت پوشاک، کیف و کفش از طریق ایجاد فرصتهای بازاریابی و اطلاع رسانی گسترده و ارزان قیمت بنا شده است، لذا حمایت از فعالان این صنعت رسالت اصلی کیپو می‌باشد.

با معرفی کیپو به همکاران خود در رونق هرچه بیشتر بازار سهیم باشید. همچنین خواهشمندیم با درج نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان ما را در جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات هرچه بهتر یاری فرمایید.

مجری و صاحب امتیاز

اجرا و پشتیبانی پلتفرم کیپو توسط کانون آگهی و تبلیغات طراحان انگاره هنری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است. حق امتیاز آن در اختیار این کانون بوده و دارای نماد اعتماد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می‌باشد.

می‌خواهید با کیپو بیشتر آشنا شوید؟