کیپو (نیازمندیهای صنعت پوشاک، کیف و کفش)
کیپو (نیازمندیهای صنعت پوشاک، کیف و کفش)

معرفی کیپو:​

کیپو؛ بازار آنلاین صنعت پوشاک، کیف و کفش است که امکان معرفی و فروش محصولات، ارائه خدمات و ثبت نیازمندیهای شغلی را برای تمامی فعالان این حوزه فراهم می‌سازد. ثبت آگهی از طریق سایت و اپلیکیشن به راحتی امکان پذیر است.

چرا درج آگهی در کیپو؟

تخصصی بودن فضا و امکانات کیپو و دسترسی آسان، نه تنها برای مخاطبان آن از جذابیت خاصی برخوردار بوده بلکه موجب احساس اعتماد بیشتر و امکان مقایسه راحت تر خواهد بود و همچنین توسعه گسترده آن در بین فعالان این صنف، همگی می‌تواند امکان بازاریابی هدفمند، موثر و در عین حال بسیارکم هزینه را برای صاحبان آگهی ایجاد نماید.

هدف و رسالت

اجرای نیازمندیهای تخصصی کیپو با هدف توسعه معاملات و رونق هر چه بیشتر بازار صنعت پوشاک، کیف و کفش از طریق ایجاد فرصتهای بازاریابی و اطلاع رسانی گسترده و ارزان قیمت بنا شده است، لذا حمایت از فعالان این صنعت مخصوصاً تولیدکنندگان داخلی رسالت اصلی کیپو می باشد. امیدواریم به لطف خداوند متعال و با حمایت تمامی فعالان این صنایع، در تحقق این امر سرفراز باشیم.

مجری و صاحب امتیاز

اجرا و پشتیبانی نیازمندیهای کیپو توسط کانون آگهی و تبلیغات طراحان انگاره هنری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است و حق امتیاز آن در اختیار این کانون می‌باشد.

با ما همراه باشید.

با معرفی کیپو به همکاران خود در رونق هرچه بیشتر بازار سهیم باشید. همچنین خواهشمندیم با درج نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان ما را در جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات هرچه بهتر یاری فرمایید.​

 

«ثبت پیشنهاد»