با کیپو بیشتر آشنا شوید

معرفی کیپو

کیپو ؛ سایت و اپلیکیشن نیازمندیهای آنلاین و درج آگهی است که بطور انحصاری برای مشاغل صنعت پوشاک، کیف و کفش می‌باشد که امکان تبلیغات و بازاریابی آنلاین جهت معرفی محصولات، خدمات و درج آگهی نیازمندیهای شغلی را در یک فضای حرفه‌ای و جذاب فراهم می‌سازد. دسته‌بندی‌های اصلی آگهی ها شامل فروش عمده تولیدات، مواد اولیه و ملزومات، خدمات تکمیلی تولید، ماشین آلات و تجهیزات، بوتیک و مزون، استخدام و آموزش بوده که هر یک نیز به دسته های کوچکتری بخش بندی شده اند تا معرفی محصولات و خدمات با کیفیت و دقت بهتری صورت پذیرد.

چرا درج آگهی در کیپو؟

جذابیت تخصصی بودن موجب جذب مخاطبان و بازدیدکنندگان واقعی و حرفه‌ای میگردد، بنابراین فرصتهای مناسبی را برای بازاریابی هدفمند جهت افزایش فروش و ارتقاء برند در سطح بازار برای صاحبان آگهی ایجاد می‌نماید.

صفحه فروشگاه اختصاصی نمایش همه محصولات و آگهی‌های ثبت شده در یک صفحه اختصاصی با نام برند، لوگو، اطلاعات تماس و توضیحات معرفی کسب و کار.

فضایی مطمئن و پایدار برای کسب و کار آنلاین

دسترسـی نامحدود و کاربرد آسان از طریق سایت و اپلیکیشن

عدم وجود آگهی‌های شخصی (دست دوم و کارکرده) جهت حفظ پرستیژ آگهی‌ها.

مجری و صاحب امتیاز

اجرا و پشتیبانی نیازمندیهای کیپو توسط کانون آگهی و تبلیغات طراحان انگاره هنری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است و حق امتیاز آن در اختیار این کانون بوده و دارای نماد اعتماد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می‌باشد.

جای هیچ نگرانی نیست!

بخش پشتیبانی کیپو ضمن ارائه راهنمایی های لازم به منظور درج آگهی و بازدهی بیشتر، جهت هرگونه کمک و پشتیبانی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات می باشد.​  «راهنمای ثبت آگهی»

با ما همراه باشید.

نیازمندیهای تخصصی کیپو با هدف توسعه معاملات و رونق هر چه بیشتر بازار صنعت پوشاک، کیف و کفش از طریق ایجاد فرصتهای بازاریابی و اطلاع رسانی گسترده و ارزان قیمت بنا شده است، لذا حمایت از فعالان این صنعت رسالت اصلی کیپو می‌باشد.

با معرفی کیپو به همکاران خود در رونق هرچه بیشتر بازار سهیم باشید. همچنین خواهشمندیم با درج نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان ما را در جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات هرچه بهتر یاری فرمایید.      «ثبت پیشنهاد»